LogowanieWYSZUKIWANIESzukaj

Przeszukaj:
 
ANKIETAAnkiety
Jak oceniasz naszą stronę:


 
LICZNIKLicznik

Odwiedzin łącznie: 1162253
W tym dzisiaj: 1779

Unikalnych odwiedzin: 144644
W tym dzisiaj: 236

W naszej bazie znajduje się:
529 uczelni wyższych
952 wydziałów
1221 instytutów i katedr

 

maturzysty.info » Bielskie Targi Edukacyjne

 

Bielskie Targi Edukacyjne

Bielskie Targi Edukacyjne są imprezą, której celem jest przybliżenie młodzieży gimnazjalnej, szkół średnich oraz  osobom poszukującym możliwości kształcenia i poszerzenia wiedzy pełnej oferty edukacyjnej dostępnej w Bielsku – Białej, regionie Polski południowej, a także przybliżyć ofertę szkół wyższych z różnych ośrodków akademickich w Polsce.


W 11 edycji Bielskich Targów Edukacyjnych prezentować się będzie ponad 80 szkół gimnazjalnych, średnich, policealnych oraz wyższych. Na stoiskach targowych można będzie poznać najnowsze propozycje tych placówek edukacyjnych, uzyskać informacje bezpośrednio u przedstawicieli szkół , skorzystać z pakietu materiałów informacyjnych. Kadra, studenci i uczniowie obsługujący stoiska chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Targom towarzyszyć będą ciekawe prelekcje i seminaria, których prelegentami są eksperci i fachowcy m. in. z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Poradni Psychologicznych i innych instytucji zajmujących się doradztwem zawodowym.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i w krótkim czasie poznać oraz porównać oferty wielu szkół i uczelni, uzyskać praktyczne porady i konsultacje.

Dużą atrakcją targów będą pokazy, prezentacje i występy artystyczne szkół na scenie ustawionej w Hali Wystawowej. Pozwoli to z zapoznaniem się z możliwościami, jakie szkoły proponują dla uczniów i studentów w czasie pozalekcyjnym w celu rozwijania swojej osobowości, zainteresowań i pasji.

W czasie trwania targów organizowany jest konkurs dla odwiedzających targi uczniów i osób. Można będzie wygrać szereg cennych nagród m. in. czesne, kursy językowe i inne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką edukacyjną do Hali BKS w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 19 w dniach 29 – 30 stycznia 2013 w godz. 9-16.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA. www.targibielskie.pl;

www.facebook.com/BielskieTargiEdukacyjne

04/01/2013 17:48:04
Liczba wyświetleń: 556
 
 

Komentarze

Brak komentarzy

 
 

Dodaj Komentarz

Aby usunąć konieczność wpisywania textu CAPTCHA oraz odblokować możliwość oceniania zaloguj się!

Komentarz:
 
WYSZUKIWANIESzukaj

Przeszukaj:
 
ANKIETAAnkiety
Jak oceniasz naszą stronę:


 
LICZNIKLicznik

Odwiedzin łącznie: 1162253
W tym dzisiaj: 1779

Unikalnych odwiedzin: 144644
W tym dzisiaj: 236

W naszej bazie znajduje się:
529 uczelni wyższych
952 wydziałów
1221 instytutów i katedr

 
Face Upward - Widget