LogowanieWYSZUKIWANIESzukaj

Przeszukaj:
 
ANKIETAAnkiety
Jak oceniasz naszą stronę:


 
LICZNIKLicznik

Odwiedzin łącznie: 1162113
W tym dzisiaj: 1639

Unikalnych odwiedzin: 144631
W tym dzisiaj: 223

W naszej bazie znajduje się:
529 uczelni wyższych
952 wydziałów
1221 instytutów i katedr

 

maturzysty.info » Ostatnie miejsca na szkolenia, stypendium i staż dla młodych z zachodniopomorskiego!

 

Ostatnie miejsca na szkolenia, stypendium i staż dla młodych z zachodniopomorskiego!

Świetna okazja dla młodych osób z województwa zachodniopomorskiego! Specjalnie dla nich organizowane są szkolenia zawodowe przygotowujące do pracy: Barmana - Kelnera / Barmanki - Kelnerki, Konsjerża / Konsjerżki oraz  Recepcjonisty / Recepcjonistki. Uczestnicy szkoleń otrzymują stypendium i możliwość udziału w 3-miesięcznym, płatnym stażu. Wszystko to w ramach projektu „Młodzi na Start!” www.mlodzinastart.pl 


Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Europejska Grupa Doradcza

Właśnie trwa nabór chętnych do ostatniej grupy. Potrwa jedynie do 10 czerwca.

"Postawiliśmy na osoby młode, w wieku 15 -24 lata, pozostające bez zatrudnienia, zamieszkałe w wybranych powiatach woj. zachodniopomorskiego, tj. w powiecie białogardzkim, drawskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, koszalińskim, łobeskim, pyrzyckim, sławieńskim, stargardzkim, świdwińskim oraz wałeckim. Po  etapie rekrutacji prowadzonym przez doradcę - psychologa uczestnik jest kierowany na 1 z 3 tematów i przez 10 dni zdobywa umiejętności zawodowe”" - informuje Karolina Nowinowska - kierownik projektu.

Na szkoleniach Recepcjonista / Recepcjonistka uczestnik ma szansę praktycznie poznać zasady udzielania informacji, meldowania gości, zarządzania stanem wolnych pokoi i ich przydzielania, przyjmowania rezerwacji, obsługi korespondencji. 

Warto zwrócić uwagę na szkolenie: Kelner - Barman / Kelnerka - Barmanka, podczas którego prezentowane są praktyczne zasady obsługi klienta w zakładach gastronomicznych i serwowanie potraw i napoi, przygotowania sal do obsługi kelnerskiej, nakrywania stołów z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówienia oraz efektywnego wykorzystania elementów dekoracyjnych.

Indywidualna obsługa gości hotelowych, organizacja czasu gości, współpraca z instytucjami rozrywki na rynku regionalnym to tylko niektóre zagadnienia, których nauczyć się można na szkoleniu Konsjerż / Konsjerżka.

Młodzi podczas warsztatów z technik aktywnego poszukiwania pracy i nabywania kompetencji kluczowych prowadzonych przez trenera - praktyka przygotują się do rozmowy kwalifikacyjnej, nauczą się przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne do nowej pracy.

Jednocześnie uczyć się będą asertywności, wywierania wpływu, zarządzania sobą w czasie.

W ramach projektu gwarantowane są 3 miesięczne płatne staże w firmach z branży turystycznej zlokalizowanych na regionalnym rynku pracy. 

Uczestnicy objęci będą pośrednictwem pracy. 

Nasi doradcy z Agencji Pracy Poprostupraca.pl przedstawią młodym propozycje zatrudnienia w firmach branży turystycznej z lokalnego rynku pracy. Planujemy, że minimum 40 absolwentów projektu podejmie wkrótce pracę i będą rozwijać swoje talenty w firmach sektora turystycznego – zaprasza kierownik projektu. 

Benefitów moc

Każdy uczestnik projektu otrzyma stypendium szkoleniowe w kwocie 685,80 zł, zwrot kosztów  dojazdu na zajęcia i zwrotu kosztów opieki nad dziećmi i / lub osobami zależnymi, ciekawie opracowane materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

W celu zgłoszenia się do projektu należy przesyłać komplet dokumentów na adres rekrutacja@mlodzinastart.pl oraz przesłać do Biura Projektu w Szczecinie (ul.Szarotki 9).

Zapraszamy serdecznie!

07/06/2013 15:41:17
Liczba wyświetleń: 593
 
 

Komentarze

2013-11-16 14:18:26

Autor: ~gość
Ocena autora: -

Od czego jest Straż Miejska wożą d*** w jedną i drugą stronę.Niech rondo oblegają,mandatf3w tyle patyswawioją to się nauczą łosie że na skrzyżowaniu się nie staje i burmistrz będzie zadowolony bo więcej kasiorki do budżetu wpłynie

2013-11-18 00:49:38

Autor: ~gość
Ocena autora: -

Kasować za wjazd na skrzyżowanie (w tym wypadku rondo) bez możliwości zjiahcnea z niego. Wystarczy jeden patrol (zaledwie 2 ludzi) i już będzie tam porządek. Do roboty, nie obijać się!!! http://tnlpqagx.com [url=http://zwjnbn.com]zwjnbn[/url] [link=http://bavfthz.com]bavfthz[/link]

 
 

Dodaj Komentarz

Aby usunąć konieczność wpisywania textu CAPTCHA oraz odblokować możliwość oceniania zaloguj się!

Komentarz:
 
WYSZUKIWANIESzukaj

Przeszukaj:
 
ANKIETAAnkiety
Jak oceniasz naszą stronę:


 
LICZNIKLicznik

Odwiedzin łącznie: 1162113
W tym dzisiaj: 1639

Unikalnych odwiedzin: 144631
W tym dzisiaj: 223

W naszej bazie znajduje się:
529 uczelni wyższych
952 wydziałów
1221 instytutów i katedr

 
Face Upward - Widget